Bosch Vw Polo Ön Arka Silecek Takımı Bosch Aerotwin 2009-2017 (3 ADET)

(0 değerlendirme) 0 satıldı

261.11 

24 Ay Garantilidir.

Stokta yok

Stok kodu: BOSCH AD0007 Kategoriler:
VW Polo Ön Arka Silecek Takımı (Bosch Aerotwin Plus  AP600U, AP400U, A282H)
2009-2017 model aralığındaki araçlara birebir uyumludur.
Aracınızın silecek koluna özel olarak tasarlanmıştır.
Hiçbir ek bilgi gerektirmeden kolaylıkla monte edilir.
Kargo içeriği; 1 adet sağ, 1 adet sol ve 1 adet arka silecekten oluşur.
Sürücü Taraf Ölçüsü : 600 mm.
Yolcu Taraf Ölçüsü : 400 mm.
Arka Silecek Ölçüsü : 280 mm.
Bosch Eco, Bosch Aeroeco, Aerotwin Set ve Aerotwin Retrofit arasındaki fark nedir?
Bosch Eco;  Orta seviye fiyat/performans dengesine sahip telli tip silecek serisidir. Sadece çengel tip silecek koluna uyumludur. Araca özel montaj aparatı silecekler üzerinde takılı ve montaja hazır haldedir. Firmamız tarafından araca uyumlu silecek ölçüleri seçilerek, biri sağ ve biri sol olmak üzere iki ayrı kutudan set oluşturularak satışa sunulur.
Bosch Aeroeco;   Orta seviye fiyat/performans dengesine sahip muz tipi silecek serisidir. Her kutu içerisinde bulunan 6 farklı aparat sayesinde 10 farklı silecek koluna uyumludur. Firmamız tarafından araca uyumlu silecek ölçüleri seçilerek, biri sağ ve biri sol olmak üzere iki ayrı kutudan set oluşturularak satışa sunulur.
Bosch Aerotwin Set;  Üst seviye fiyat/performans dengesine sahip muz tipi silecek serisidir. Araca özel montaj aparatı silecekler üzerinde takılı ve montaja hazır haldedir. Aracınıza özel ölçülerde üretilmiş tek kutu içerisinde, sağ ve sol olmak üzere ikili set halinde satışa sunulur.
Bosch Aerotwin Retrofit;      Üst seviye fiyat/performans dengesine sahip muz tipi silecek serisidir. Sadece çengel tip silecek koluna uyumludur. Araca özel montaj aparatı silecekler üzerinde takılı ve montaja hazır haldedir. Firmamız tarafından araca uyumlu silecek ölçüleri seçilerek, biri sağ ve biri sol olmak üzere iki ayrı kutudan set oluşturularak satışa sunulur.
Bosch Aerotwin Silecek     ,     ADAC ön sileceği      testinde      en      kaliteli     silecek lastiği   ödülünü     almıştır.     En üst seviye silme verimliliği birleştiren tasarımı sayesinde mükemmel netlikte görüntü sağlar.     Pazarda kendini ispatlamış Bosch; rekabetçi          silecek fiyatları       sayesinde büyük beğeni toplamıştır.     Silme kalitesi, ömür, korozyon ve değişken hava koşullarına dayanıklılık konularında test edilmiştir. Yüksek kaliteli kauçuktan üretilmiştir, eski tip sileceklere oranla %40 daha uzun ömürlüdür.    Evodium flex raylar sayesinde          silecek kolu         uyumu için birebir sorunsuz tasarlanmıştır.     Yüksek hızlarda ve kritik şartlar altında ultra sessiz silme performansına sahiptir.
Aracınıza uygun     silecek ölçüleri      referans alınarak birebir set halinde gönderilir. Montajı çok basittir, 2dk. içerisinde eski silecekler çıkarılıp yenisi ile değiştirebilir.     Montaj videosu aşağıdaki     gibidir,      ayrıca kutu arkasında montaj kılavuzu mevcuttur.
Kusursuz temizlik sayesinde mükemmel netlikte görüntü sağlar.
Diğer markalara oranla %40 daha uzun ömürlüdür.
Ultra sessiz silme performansına sahiptir.
Yüksek kaliteli kauçuktan üretilmiştir.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Bosch Vw Polo Ön Arka Silecek Takımı Bosch Aerotwin 2009-2017 (3 ADET)” için yorum yapan ilk kişi siz olun
Review now to get coupon!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir