Mobil Esp 5w30 Tam Sentetik Motor Yağı 4l

(0 değerlendirme) 0 satıldı

900.00 

Stokta yok

Kategoriler: Etiketler:

Mobil 1™ ESP 5W-30 mükemmel motor temizleme gücü, aşınmaya karşı koruma ve genel performans sağlamaya yardımcı olmak için tasarlanmış üstün performanslı sentetik motor yağıdır. Mobil 1 ESP 5W-30, dizel ve benzinli otomobillerde egzoz emisyon sistemlerinin ömrünü uzatmaya ve verimliliğini korumaya yardımcı olmak için uzmanlarca geliştirilmiştir. Mobil 1 ESP 5W-30, daha yeni modern dizel ve benzinli binek araç motorları için gerekli olan pek çok önde gelen endüstri ve araba üreticisi standartlarını karşılar veya fazlasıyla geçer.

Özellikleri ve Faydaları

ıMobil 1 ESP 5W-30, en son Dizel Partikül Filtreleri (DPF’ler) ve Benzin Katalitik Konvertörleri (CAT’ler) ile tam uyumlu olacak şekilde formüle edilmiş ileri teknoloji bileşenlerden oluşturulmuş patentli bir karışımdır. Mobil 1 ESP 5W-30, potansiyel yakıt tasarrufu faydalarıyla birlikte üstün performans ve koruma sağlamaya yardımcı olacak şekilde tasarlanmıştır.

Düşük Kül İçeriği

Düşük Sülfür ve Fosfor içeriği

Aktif temizleme katıkları

Mükemmel termal ve oksidasyon kararlılığı

Düşük yağ tüketimi formülasyonu

Geliştirilmiş sürtünmeyi azaltma özellikleri

Mükemmel düşük sıcaklık kapasitesi

Avantajları ve Sağlayabileceği Faydalar

Dizel Partikül Filtreleri içinde partikül birikiminin azaltılmasına yardımcı olur Benzinli araçlardaki katalitik konvertörlerin yıpranmasını azaltmada yardımcı olur Uzun ve temiz bir motor ömrü sağlamak için birikintileri ve tortu oluşumunu azaltmaya yardımcı olur Yağın yaşlanmasını önleyerek daha uzun yağ değişim aralığı sağlar Hidrokarbon kirliliği daha aza indirir Yakıt ekonomisine yardım eder Soğuk ilk çalıştırmada hızlı koruma motor ömrünün uzamasına yardımcı olur.

Kullanım Yerleri

Mobil 1 ESP 5W-30, en son binek arabaları, SUV’lar ve hafif hizmet ticari araçlarda bulunan yüksek performanslı benzinli ve dizel motorlar başta olmak üzere her türlü modern araç motoru için tavsiye edilmektedir.

• Mobil 1 ESP 5W-30 , özellikle konvansiyonel yağların performans gösteremeyeceği ağır koşullar için uygundur.

• Üretici tarafından onaylanmadıkça bu ürün, 2 zamanlı motorlarda veya hava taşıtlarının motorlarında önerilmez.

Bu ürün aşağıdaki kalite seviyesindedir:

API CF VW 502 00 VW 503 00 VW 503 01 VW 505 00 VW 506 00

Bu ürün aşağıdaki imalatçı onaylarına sahiptir:

VW 504 00 VW 507 00 PORSCHE C30 PSA B 71 2290 GM dexos2 MB-Approval 229.31 MB-Approval 229.51 MB-Approval 229.52 PSA B 71 2297

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Mobil Esp 5w30 Tam Sentetik Motor Yağı 4l” için yorum yapan ilk kişi siz olun
Review now to get coupon!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir