Shell Helix Hx8 5w40 – 4 Litre S85404

(0 değerlendirme) 0 satıldı

800.00 

Stokta yok

Kategoriler: Etiketler:

SHELL LUBEMATCH DEN ARACINIZI SEÇİP UYGUN OLAN TÜM SHELL ÜRÜNLERİNİ GÖREBİLİRSİNİZ

Tam sentetik motor yağı – Kesintisiz performans, temizlik ve koruma Shell Helix HX8 sentetik motor yağı, modern motorların temiz ve korunmasına yardımcı olmak için çok çalışır. Performans kaybına neden olabilecek zararlı birikintilerin oluşumunu önlemeye yardımcı olur. Mükemmel tortu koruması, OEM tarafından önerilen tüm boşaltma aralıkları için uygundur.

Performans, Özellikler ve Faydalar · Üstün aktif temizleme teknolojisi

1 Zararlı performans azaltan birikintileri aktif olarak kilitler. · Aktif temizlik Kalitesiz yağların geride bıraktığı çamurun temizlenmesine yardımcı olur

2 · Aşınmaya karşı mükemmel koruma

3 En zorlu sürüş koşullarında bile aşınmaya karşı koruyarak motor ömrünü uzatmaya yardımcı olur.

Yağın bozulmasına karşı uzun vadeli direnç Yağ değiştirme aralığı boyunca korumayı sürdürmeye yardımcı olur.

· Uzun yaşam Ekipman üreticisinin önerdiği tüm yağ değiştirme aralıkları için uygundur. Gelişmiş düşük sıcaklık performansı Daha hızlı motor ısınması için daha hızlı yağ akışı

4 · Düşük buharlaşmalı formülasyon 5 Daha az sıklıkta doldurma için düşük yağ tüketimi.

· Çoklu yakıt kapasitesi Benzinli, dizel ve gaz motorları için kullanılabilir ve ayrıca biyodizel ve benzin / etanol karışımları için de uygundur.  Düşük Hız Ön Ateşleme Koruması (LSPI) En yeni yüksek dereceli turboşarjlı benzinli doğrudan enjeksiyonlu motorlar, zarar verici LSPI’ye karşı savunmasız olabilir. Yakıtın kontrolsüz ateşlenmesinden kaynaklanan olaylar Ana Uygulamalar · Shell Helix HX8’in sentetik formülasyonu, bu zorlu sürüş koşullarıyla karşılaşan çok çeşitli modern araçların motorlarında kullanılabilir ve aynı yağ boşaltma aralığını korumak isteyen ve aşırı yükler taşıyan ağır yükler taşıyan müşteriler için önerilmelidir. iklimler veya sıkışık dur-kalk şehir trafiğinde sürüş.

Shell Helix HX8, benzinli motorlar, dizel motorlar (partikül filtresiz) ve gaz motorları için kullanılabilir ve ayrıca biyodizel ve benzin / etanol karışımları ile kullanıma da uygundur.

Düşük hızlı ön ateşlemeye (LSPI) zarar vermesine karşı koruma sağladığı modern doğrudan enjeksiyonlu turboşarjlı benzinli motorlarda da kullanıma uygundur.

Özellikler, Onaylar ve Öneriler· API SN PLUS · API SN · ACEA A3 / B3, A3 / B4 · MB-Onay 229.3 · VW Standart 502.00, 505.00 · Renault RN 0700, RN 0710 · Fiat (FCA) 9.55535-M2 gereksinimlerini karşılar.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Shell Helix Hx8 5w40 – 4 Litre S85404” için yorum yapan ilk kişi siz olun
Review now to get coupon!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir