TOTAL Quartz Ineo Ecs 5w-30 4l Yeni Ürün

(0 değerlendirme) 0 satıldı

800.00 

Stokta yok

Stok kodu: total5w30 Kategoriler: Etiketler:

TOTAL QUARTZ INEO ECS 5W-30 4L

Yeni nesil Low SAPS teknolojili, özellikle PEUGEOT ve CITROEN motorları için geliştirilmiş motor yağıdır. Yüksek teknolojisi sayesinde yakıt tasarrufu sağlar, Dizel Partikül Filtreleri gibi kirlilik önleyici sistemlerin fonksiyonlarını optimize eder. TOTAL QUARTZ INEO ECS 5W30, ikinci nesil yakıt ekonomi özellikli yağdır. Tüm dizel motorlarda kullanılabilir (Eski veya yeni nesil). Aynı zamanda benzinli motorların çoğu için de uygundur.

TOTAL QUARTZ INEO ECS 5W30, Dizel Partikül Filtresinin ve bunun gibi diger sistemlerin fonksiyonel çalısabilmesi için çok önemlidir.

TOTAL QUARTZ INEO ECS 5W30, tüm mevsimlerde en zor kosullardaki (otoyol, yogun sehir içi akısı…) beklentileri karsılar.

Daha uzun ömürlü partikül filtreleri: Partikül filtrelerinin erken tıkanmasını önleyerek takviye etkisi yapar, ömrünü uzatır. (Diğer yağlara oranla %50 daha az metal bileşeni içerir).

Yakıt Tasarrufu: İlk çalışma esnasında %6 ya varan, ACEA referans yağına kıyasla ortalamada 3% yakıt tasarrufu sağlar (Testler Citroen C4 1.6 HDi aracıyla yapılmıştır).

Çevre koruması: ECS_Emisyon Kontrol Sistemi: CO2 emisyonlarının ve kirletici emisyonların azalmasını saglar. Dizel Partikül Filtresinin verimliligini artırmanın yanı sıra yakıt tüketiminin azalması, CO2 emisyonlarının düsmesine sebep olur, düsük fosfor oranı sayesinde mükemmel koruma sağlayarak NOx emisyonunu azaltır.

Motor temizliği ve koruması: Deterjan ve dispersan katkılarıyla kurum ve çamur oluşumunu önleyerek, üstün motor temizliği sağlar.

ÜRETİCİ ÖZELLİKLERİ § ACEA : ACEA C2 Üretici özellikleri § Approved : PSA : PSA B71 2290

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“TOTAL Quartz Ineo Ecs 5w-30 4l Yeni Ürün” için yorum yapan ilk kişi siz olun
Review now to get coupon!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir